25 lis
25 listopada obchodziliśmy nasz okrągły jubileusz 20 – lecia firmy. To... więcej »
10 paź
Rozwój budownictwa oraz zmiana w kierunkach architektonicznych to mocny... więcej »

Aktualności

25 lis 2016
25 listopada obchodziliśmy nasz okrągły jubileusz 20 – lecia firmy. To bardzo ważne wydarzenie dla nas, jaki i osób biznesowo związanych z firmą.  Jubileusz pod hasłem "Historia jednego... więcej »
10 paź 2016
Rozwój budownictwa oraz zmiana w kierunkach architektonicznych to mocny bodziec do poszukiwania nowych rozwiązań i miejsce na innowacyjne pomysły. Z tych też względów w dniach 7-8 października w... więcej »
05 wrz 2016
Szanowni Państwo, W związku  z poszerzaniem naszego asortymentu informujemy, iż z dniem 5 września wprowadzamy do oferty system kabli grzejnych wraz z akcesoriami, które dedykujemy do naszych... więcej »
30 sie 2016
Komisja konkursu "Wygrywaj do kwadratu" podęła decyzję o wydłużeniu czasu na przesyłanie zgłoszeń konkursowych. Po zmianie na zgłoszenia konkursowe czekamy do 31 października br., natomiast czas... więcej »
01 lip 2016
Wiara w ludzi, optymizm, wizja i pasja były od początku jego drogi zawodowej wyznacznikami celów i sposobem na sukces. To właśnie na fundamencie tych wartości Szczepan Buryło, obecnie Prezes Zarządu... więcej »

Strony