06 kwi
Trzecia edycja programu dla hurtowni Deszcz Nagród od Galeco rozpoczęła... więcej »
03 kwi
Noworoczna premiera najnowszych systemów rynnowych Galeco ma również... więcej »

Kable grzejne do systemów rynnowych - nowość w ofercie Galeco

05 wrz 2016

Szanowni Państwo,

W związku  z poszerzaniem naszego asortymentu informujemy, iż z dniem 5 września wprowadzamy do oferty system kabli grzejnych wraz z akcesoriami, które dedykujemy do naszych systemów rynnowych. Zastosowanie kabli grzejnych rekomendujemy przede wszystkim przy montażu systemu Galeco BEZOKAPOWY. Jest to również warunek niezbędny do utrzymania gwarancji na ten system. Staraliśmy się dobrać asortyment optymalny do naszych warunków klimatycznych. Sam przewód należy do najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie – samodzielnie reguluje natężenie pracy. W połączeniu z nowoczesnym regulatorem stanowią rozwiązanie ekonomiczne i wydajne. Szczegóły znajdziecie w ulotce oraz instrukcji montażu, które można pobrać z zakładki DO POBRANIA.

Przypominamy również  i zachęcić do aktywności w ramach dwóch organizowanych przez Galeco konkursach.  „Wygrywaj do kwadratu” to konkurs adresowany do klientów indywidualnych, w ramach którego główną nagroda jest zwrot kosztów orynnowania Galeco BEZOKAPOWY lub Galeco STAL2 – termin zgłoszeń konkursowych został przedłużony do dnia 31 października 2016 r.  

Natomiast „Deszcz Nagród od Galeco” to program promujący dynamikę sprzedaży w firmach handlowych, którego zwieńczeniem będzie tygodniowy rejs po Morzu Śródziemnym dla zwycięzców. Zapraszam do wspólnej zabawy.

 

Tomasz Piotrowski
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu