20 paź
Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT 2017. Z... więcej »
25 sie
Informujemy, że firma Galeco jest gotowa wspomóc osoby poszkodowane w... więcej »

Zasięg działania

W celu pokonania barier przestrzennych, czasowych, ilościowych i asortymentowych, Galeco opracowało specjalny system dystrybucji swoich produktów. W kraju działa osiem biur handlowych zlokalizowanych w Gdyni, Katowicach, Płocku, Poznaniu, Puławach, Tarnowie, Warszawie i we Wrocławiu. Taki układ terytorialny zapewnia naszym klientom optymalne zaopatrzenie w systemy rynnowe (rynny, rury spustowe, kształtki i inne akcesoria) i pozwala zachować wysoką elastyczność w działaniu.

Całość zamówień koordynowana jest we właściwym biurze handlowym przez wyszkolone Administratorki Sprzedaży. Każde biuro handlowe wyposażone jest w swój magazyn.

Galeco rozszerzyło swoją działalność również na rynki eksportowe na których istnieje już od 2001 roku. Kierunkami strategicznymi są rynki południowo-wschodniej Europy. Na Węgrzech działa firma Galeco Hungaria, na Słowacji Galeco Slovakia, na Ukrainie Galeco Ukraina,zaś na terenach Białorusi, Bułgarii, Czech, Rumunii, Mołdawii, Litwy, Łotwy, Rosji, Kazachstanu, Turcji, Islandii i Słowenii reprezentują nas wiodący na tamtejszych rynkach dystrybutorzy.

Zarządzaniem zapasami zajmują się wyspecjalizowani logistycy Galeco, a ciągłe monitorowanie stanów magazynowych biur handlowych pozwala na precyzyjne utrzymywanie sprawnego przepływu towarów między firmą a klientami.