17 sie
Nowe produkty wykonane zostały ze stali i dedykowane są do systemu... więcej »
29 cze
Niespełna miesiąc temu w miejscowości Ładna pod Tarnowem, miało miejsce... więcej »

Siedziba w Balicach

GALECO Sp. z o.o.
ul. Uśmiechu 1
32-083 Balice k/Krakowa

tel.   +48 12 258 32 00,  fax: +48 12 258 32 01
e-mail: galeco@galeco.pl recepcja@galeco.eu

N 50o 03' 530" E 19o 48' 093"

SPRZEDAŻ I MARKETING

 

Tomasz Piotrowski
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
tomasz.piotrowski@galeco.eu

 

Anna Góral
Specjalista ds. Marketingu
tel. 12 258 34 45
anna.goral@galeco.eu

Agata Lempart
Specjalista ds. Marketingu
tel. 12 258 34 41
agata.lempart@galeco.eu

Rynki Eksportowe
Maksym Starowierow
Export Manager
tel. 668 633 459
maksym.starowierow@galeco.eu

Daniel Tkaczyk
Export Manager
tel. 790 233 862
daniel.tkaczyk@galeco.eu

Sprzedaż Systemu Bezokapowego
Jakub Szeliga
Manager ds. Rozwoju Produktu

tel. 882 038 334
jakub.szeliga@galeco.eu

 

ADMINISTRACJA I FINANSE

 

Urszula Różycka
Dyrektor Finansowo - Administracyjny
urszula.rozycka@galeco.eu

 

Bogusława Soboń
Główna Księgowa
tel. 12 258 34 33
boguslawa.sobon@galeco.eu

Monika Kaznowska
Specjalista ds. Inwestycji i Administracji
tel. 12 258 32 03
monika.kaznowska@galeco.eu

FABRYKA

 

Artur Kot
Dyrektor Fabryki
artur.kot@galeco.eu

 

Produkcja Systemów Stalowych
Szczepan Haber
Kierownik Działu Stali
tel. 12 258 34 43
szczepan.haber@galeco.eu

Produkcja Systemów PVC
Maciej Pająk
Kierownik Działu PVC
tel. 12 258 32 17
maciej.pajak@galeco.eu

Kontrola Jakości i Rozwój Produktu

 

Marcin Kulczak
Specjalista ds. Jakości i Rozwoju Produktu
tel. 12 258 34 42
marcin.kulczak@galeco.eu

Magdalena Gardyła
Specjalista ds. Rozwoju Produktu i Jakości
tel. 12 258 34 42
magdalena.gardyla@galeco.eu

Logistyka

 

Agnieszka Głowacz
Szef Logistyki
tel. 12 258 32 11
agnieszka.glowacz@galeco.eu

Bartosz Perski
Kierownik Magazynu Centralnego
tel. 12 258 32 04
bartosz.perskia@galeco.eu

 

Zakupy Wyrobów Gotowych - Kooperacja

 
Marcin Jurkiewicz
Szef Działu Planowania i Zakupów
tel. 12 258 32 10
marcin.jurkiewicz@galeco.eu