Montaż systemów rynnowych

System rynnowy Galeco STAL2 to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań do budowli tworzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. To za sprawą niezwykle estetycznej kwadratowej rynny, która doskonale sprawdza się w modernistycznych domach. Główną siłą tego systemu jest... więcej »
Ponieważ wybór odpowiedniego systemu orynnowania jest ściśle powiązany z dachem, jego wielkością oraz pokryciem, do kupna materiałów najlepiej jest zatrudnić dekarza. Dzięki niemu można mieć pewność, iż niczego w budowie nie zabraknie. Co więcej, to właśnie jego ekspertyza... więcej »
Rynny stalowe to wciąż produkt numer jeden jeśli chodzi o wytrzymałość i odporność dostępny na rynku. Nic więc dziwnego, iż wielu inwestorów decyduje się wydać nieco więcej po to, aby mięć gwarancje niezawodności i długowieczności wybranego orynnowania. Wszystkim tym, którzy... więcej »
Maskownica doczołowa jest jednym z widocznych elementów w naszym systemie rynien bezokapowych Galeco BEZOKAPOWY, któremu jest dedykowana. Jej kolor dobierany jest to pokrycia dachowego lub elewacji, natomiast specjalnie zaprojektowany hak doczołowy posiada zamki w dolnej części... więcej »
Kluczykowy system to możliwość montażu elementów rynnowych do rynny bez konieczności stosowania dodatkowych łączników i użycia kleju lub innych preparatów uszczelniających. Mechaniczne i bezposrednie połączenie elementów nie pozostawia możliwosci przecieku. Jednym z produktów,... więcej »
Narożnik zewnętrzny Galeco PVC 130 mm ma możliwosć regulacji w kącie 90° do 150°. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu wykonawca nie musi czekać na dostawę specjalnie zamawianego narożnika o kącie innym niż 90°. W ofercie Galeco od ręki dostępny jest łuk, który w zależności od kąta... więcej »
Montaż systemu rynnowego jest zasadniczo rzeczą prostą dla wprawnego dekarza i nie powinien sprawiać szczególnych problemów. Jednakże nawet podczas montażu rynien można popełnić z założenia bardzo proste i niewinne błędy, które w przyszłości mogą skutkować nieszczelnością... więcej »