Systemy rynnowe

System rynnowy Galeco STAL to przede wszystkim rynny stalowe głębsze od dostępnych na rynku systemów rynnowych. Gwarantują wyższą wydajność w odprowadzaniu wody deszczowej.

System rynnowy Galeco LUXOCYNK łączy w sobie stylowy srebrny kolor orynnowania w przystępnej cenie ze wszystkimi zaletami uznanego systemu Galeco STAL.

System rynnowy Galeco TYTAN CYNK to rynny, rury spustowe i akcesoria wykonane z długowiecznego stopu cynku, który gwarantuje bezpieczeństwo na długie lata.

System Galeco DECOR to system zabudowy okapu typu siding. Dekoracyjna podsufitka dostępna w różnych kolorach, zabezpiecza i poprawia estetykę budynku.

System rynnowy Galeco PVC to nowa jakość orynnowania zamknięta w nowoczesnej technologii wykonania - koekstruzji, która zapewnia wysoką jakość i długoletnią funkcjonalnosć orynnowania.

System Galeco BEZOKAPOWY to innowacyjne rozwiązanie stworzone dla budynków bez okapu. Prostokątny kształt rynny pozwala na jej zabudowę w elewacji. System orynnowania dostępny również w wersji alternatywnego montażu.