NOWOŚĆ!!!
System kabli grzejnych SelfTec®PRO

Opracowaliśmy trwałe i solidne rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo Twojego domu. Orynnowanie Galeco z zastosowanym systemem kabli grzejnych będzie zapobiegać gromadzeniu się śniegu i lodu, zamarzaniu wody w rynnach i rurach spustowych, co zapewni Ci spokój i uśmiech na długie lata..

1. Wielodrutowa żyła z ocynowanych drutów miedzianych
2. Samoregulujący polimer przewodzący
3. Izolacja z modyfikowanej poliolefiny
4. Ekran – folia AL/PET
5. Ekran – oplot z ocynowanych drutów miedzianych
6. Powłoka zewnętrzna z odpornego na UV tworzywa bezhalogenowego

Innowacyjne rynny PVC

Wyróżniającą cechą naszego systemu rynnowego PVC jest wewnętrzne wywiniecie krawędzi rynny. Takie rozwiązanie gwarantuje odprowadzenie wody deszczowej nawet podczas intensywnych opadów bez jej przelewania się przez krawędź rynny. Pozostałe elementy systemu rynnowego tj. haki, łączniki i odpływy posiadają specjalne uchwyty boczne i mocowane są do deski doczołowej zapewniając stabilizację całego systemu i minimalizując ryzyko rozszczelnień, a jedynym ruchomym elementem pozostaje rynna. Aby ułatwić montaż systemu na łącznikach oraz narożnikach zaznaczono linie montażowe, które wskazują miejsce dosunięcia rynny PVC w zależności od panującej temperatury podczas montażu.

polski pomysł
polski producent
polska praca

Poznaj zalety systemu
Nasze referencje
  • Producenta Galeco znam i ufam jego wszystkim produktom. Dla moich klientów znaczenie ma wieloletnia gwarancja, bogata kolorystyka i wysoki połysk. Dla mnie najważniejszy jest łatwy montaż i dostępność narożników regulowanych, które skracają czas instalacji systemu. polecam ten system wszystkim,...

  • Trwały, estetyczny i wygodny w montażu, oto co mogę powiedzieć o systemie Galeco PVC. Polecam go swoim klientom, a także kolegom po fachu, gdyż z doświadczenia wiem, ze jest to produkt niezawodny.

  • Jestem dekarzem z wieloletnim doświadczeniem i mogę stwierdzić, iż system rynnowy Galeco PVC jest chętnie kupowany przez klientów. Dla mnie to zawsze dobra wiadomość, gdyż mam pewność, iż klient będzie zadowolony, a ja sprawnie i szybko zamontuję system, który jest jednym z łatwiejszych w...