Innowacja w systemach rynnowych!

Galeco wprowadziło pierwszy na rynku narożnik regulowany, pozwalający wykonawcy od ręki uzyskać pożądany kąt montażu. Dzięki temu rozwiązaniu wykonawca nie musi oczekiwać kilku tygodni na nietypowy narożnik, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

Rynny stalowe najwyższej jakości

Rynna stalowa Galeco produktowana jest ze skandynawskiej stali o wysokiej trwałości, którą dodatkowo zapewnia zastosowanie 4 warstw ochronnych. Zabezpieczają one rynny przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, a grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Jest on dwustronnie cynkowany, pasywowany i pokryty ochronną i estetyczną powłoką organiczną.

polski pomysł
polski producent
polska praca

Nasze referencje
  • System Galeco STAL cenię najbardziej za solidność wykonania oraz dostępność elementów usprawniających naszą pracę. Narożniki regulowane i uszczelkowe, czy specjalne haki, sprawiają, że montaż jest czystą przyjemnością. Klienci za to chwalą sobie estetykę i wieloletnią gwarancję.

  • Jestem dekarzem z wieloletnim doświadczeniem i swoim klientom polecam tylko sprawdzone i pewne produkty. System Galeco STAL spełnia wszystkie wymagania stawiane systemom rynnowym. Jest trwały co potwierdza 35-letnia gwarancja, wydajny i dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.

  • System Galeco STAL  jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku. To produkt solidny, estetyczny i łatwy w montażu. Producent pomyślał zarówno o komforcie inwestora jak i wygodzie wykonawcy. Zawsze chętnie go polecam swoim klientom i nie zdarzyło mi się, by osoba która się na niego zdecydowała...