NOWOŚĆ!!!
System kabli grzejnych SelfTec®PRO

Opracowaliśmy trwałe i solidne rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo Twojego domu. Orynnowanie Galeco z zastosowanym systemem kabli grzejnych będzie zapobiegać gromadzeniu się śniegu i lodu, zamarzaniu wody w rynnach i rurach spustowych, co zapewni Ci spokój i uśmiech na długie lata..

1. Wielodrutowa żyła z ocynowanych drutów miedzianych
2. Samoregulujący polimer przewodzący
3. Izolacja z modyfikowanej poliolefiny
4. Ekran – folia AL/PET
5. Ekran – oplot z ocynowanych drutów miedzianych
6. Powłoka zewnętrzna z odpornego na UV tworzywa bezhalogenowego

Galeco STAL System is made of high-quality coated steel.

High durability of plates is ensured through application of 4 protective layers which prevent the material against adverse weather conditions.
Steel core thickness is 0.6 mm. It is double, zinc-coated, passivated, and coated with organic protective, aesthetic layer.

Polish invention
Polish manufacturer
Polish labour

Nasze referencje
  • System Galeco STAL cenię najbardziej za solidność wykonania oraz dostępność elementów usprawniających naszą pracę. Narożniki regulowane i uszczelkowe, czy specjalne haki, sprawiają, że montaż jest czystą przyjemnością. Klienci za to chwalą sobie estetykę i wieloletnią gwarancję.

  • Jestem dekarzem z wieloletnim doświadczeniem i swoim klientom polecam tylko sprawdzone i pewne produkty. System Galeco STAL spełnia wszystkie wymagania stawiane systemom rynnowym. Jest trwały co potwierdza 35-letnia gwarancja, wydajny i dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.

  • System Galeco STAL  jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku. To produkt solidny, estetyczny i łatwy w montażu. Producent pomyślał zarówno o komforcie inwestora jak i wygodzie wykonawcy. Zawsze chętnie go polecam swoim klientom i nie zdarzyło mi się, by osoba która się na niego zdecydowała...