NOWOŚĆ!!!
System kabli grzejnych SelfTec®PRO

Opracowaliśmy trwałe i solidne rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo Twojego domu. Orynnowanie Galeco z zastosowanym systemem kabli grzejnych będzie zapobiegać gromadzeniu się śniegu i lodu, zamarzaniu wody w rynnach i rurach spustowych, co zapewni Ci spokój i uśmiech na długie lata..

  1. Wielodrutowa żyła z ocynowanych drutów miedzianych
  2. Samoregulujący polimer przewodzący
  3. Izolacja z modyfikowanej poliolefiny
  4. Ekran – folia AL/PET
  5. Ekran – oplot z ocynowanych drutów miedzianych
  6. Powłoka zewnętrzna z odpornego na UV tworzywa bezhalogenowego

Rynny stalowe najwyższej jakości

Rynna stalowa Galeco produkowana jest ze stali o wysokiej trwałości, którą dodatkowo zapewnia zastosowanie czterech warstw ochronnych. Zabezpieczają one rynny przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, a grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Jest on dwustronnie cynkowany, pasywowany i pokryty ochronną i estetyczną powłoką organiczną.

polski pomysł
polski producent
polska praca

Zabezpieczenie rynien stalowych

W systemie rynnowym Galeco STAL oraz Galeco STAL2, rynny stalowe oraz rury spustowe chronione są specjalną folią, która zabezpiecza je przed uszkodzeniem podczas składowania czy przewożenia. Galeco jako pierwsza firma na rynku opracowała taki kompletny system zabezpieczania. Rozwiązanie to pozwala to na transport, a następnie zamontowanie elementów długich systemu rynnowego tj. rynien i rur bez najmniejszych zarysowań.

Nasze referencje
  • System Galeco STAL cenię najbardziej za solidność wykonania oraz dostępność elementów usprawniających naszą pracę. Narożniki regulowane i uszczelkowe, czy specjalne haki, sprawiają, że montaż jest czystą przyjemnością. Klienci za to chwalą sobie estetykę i wieloletnią gwarancję.

  • Jestem dekarzem z wieloletnim doświadczeniem i swoim klientom polecam tylko sprawdzone i pewne produkty. System Galeco STAL spełnia wszystkie wymagania stawiane systemom rynnowym. Jest trwały co potwierdza 35-letnia gwarancja, wydajny i dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.

  • System Galeco STAL  jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku. To produkt solidny, estetyczny i łatwy w montażu. Producent pomyślał zarówno o komforcie inwestora jak i wygodzie wykonawcy. Zawsze chętnie go polecam swoim klientom i nie zdarzyło mi się, by osoba która się na niego zdecydowała...