27 cze
Ciągły rozwój w zakresie systemów rynnowych, poszukiwanie nowych... więcej »
14 cze
Systemy rynnowe to kategoria, w której firma Galeco po raz kolejny... więcej »

Złota Budowlana Marka Roku w kategorii systemy rynnowe

12 cze 2017

Galeco po raz kolejny uzyskało pierwsze miejsce w kategorii systemy rynnowe w badaniu ASM, którego wyniki ogłoszono podczas XIII edycji Rankingu Budowlana Marka Roku.

Tegoroczna uroczysta gala odbyła się 8 czerwca 2017 .r w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, i partnerów biznesowych. Laureaci zostali uhonorowani zostali w kilkudziesięciu kategoriach produktowych za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2017 roku.

Jednym z nich byłą firma Galeco, którą reprezentował Tomasz Piotrowski, Członka Zarządu. W tym roku Galeco po raz kolejny zdobyło tytuł Złotej Budowlanej Marki w kategorii systemów rynnowych, co ponownie jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, najczęściej stosowanych i cechujących się satysfakcjonującą relacją ceny do jakości.

Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są przyznawane wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Dla każdej kategorii produktowej niezależne badania realizowane są na reprezentatywnej próbie. Na podstawie raportu Budowlana Marka Roku przygotowanego osobno dla każdej kategorii, producent może ocenić, czy jego działania, które podejmuje z firmami wykonawczymi przynoszą skutek nie tylko w aspekcie sprzedażowym, ale także wizerunkowym.