11 paź
Pawilon Naturalny to projekt demonstracyjno-badawczy Koła Naukowego... więcej »
24 wrz
Dobór odpowiedniej ekipy do budowy dachu i montażu orynnowania to... więcej »

Siedziba w Balicach

GALECO Sp. z o.o.
ul. Uśmiechu 1
32-083 Balice k/Krakowa

tel.   +48 12 258 32 00,  fax: +48 12 258 32 01
e-mail: galeco@galeco.pl recepcja@galeco.eu

N 50o 03' 530" E 19o 48' 093"

BDO 000061615

ZARZĄD

 

Damian Kłodkowski - Olszewski
Dytektor Zarządzający
tel. 12 258 32 03
damian.k-olszewski@galeco.eu
 
   
ADMINISTRACJA - BIURO ZARZĄDU  

Monika Kaznowska
Kierownik ds. Administracji i Inwestycji
tel. 12 258 34 39
monika.kaznowska@galeco.eu

 

Katarzyna Zacharska
Specjalista ds. Administracji 
tel. 12 258 32 03
katarzyna.zacharska@galeco.eu

Agnieszka Kokoszka-Korzec
Specjalista ds. Administracji 
tel. 12 258 32 00
recepcja@galeco.eu

SPRZEDAŻ KRAJOWA

 

Krzysztof Piwowar
Dyrektor Sprzedaży Krajowej
krzysztof.piwowar@galeco.eu

Kontakt do Biur Handlowych

MARKETING I MIĘDZYNARODOWA SIEĆ SPRZEDAŻY

 

Tomasz Piotrowski
Dyrektor Marketingu i Rozwoju Międzynarodowej Sieci Sprzedaży
tomasz.piotrowski@galeco.eu

 

Maksym Starowierow
Export Manager
tel. 668 633 459
maksym.starowierow@galeco.eu

Daniel Tkaczyk
Export Manager
tel. 790 233 862
daniel.tkaczyk@galeco.eu

Anna Góral
Specjalista ds. Marketingu
tel. 12 258 34 45
anna.goral@galeco.eu

Agata Lempart
Specjalista ds. Marketingu
tel. 12 258 34 41
agata.lempart@galeco.eu

PRODUKCJA 

 

Artur Kot
Dyrektor Fabryki
artur.kot@galeco.eu

 

Marcin Kulczak
Kierownik Działu Stali
tel. 12 258 34 43

marcin.kulczak@galeco.eu

Maciej Pająk
Kierownik Działu PVC
tel. 12 258 32 17
maciej.pajak@galeco.eu

ROZWÓJ PRODUKTU I KONTROLA JAKOŚCI

 

Magdalena Gardyła
Kierownik ds. Rozwoju Produktu i Kontroli Jakości
tel. 12 258 32 17
magdalena.gardyla@galeco.eu

Wojciech Piątkowski
Technik Jakości
tel. 12 258 34 42
wojciech.piatkowski@galeco.eu

LOGISTYKA I MAGAZYN CENTRALNY

 

Agnieszka Głowacz
Szef Logistyki
tel. 12 258 32 11
agnieszka.glowacz@galeco.eu

Bartosz Perski
Kierownik Magazynu Centralnego
tel. 12 258 32 04
bartosz.perskia@galeco.eu

 

Marcin Jurkiewicz
Szef Działu Planowania i Zakupów
tel. 12 258 32 10
marcin.jurkiewicz@galeco.eu

 

FINANSE

 

Urszula Różycka
Dyrektor Finansowy
urszula.rozycka@galeco.eu

Bogusława Soboń
Główna Księgowa
tel. 12 258 34 33
boguslawa.sobon@galeco.eu