Montaż elementów rynnowych za pomocą systemu kluczykowego

Kluczykowy system to możliwość montażu elementów rynnowych do rynny bez konieczności stosowania dodatkowych łączników i użycia kleju lub innych preparatów uszczelniających. Mechaniczne i bezposrednie połączenie elementów nie pozostawia możliwosci przecieku.

Jednym z produktów, który zaprojektowany został w systemie kluczykowym, jest łącznik na haku w systemie rynnowym Galeco STAL 135. Jest to opatentowane rozwiązanie, które posiada niespotykany dotąd system montażu. Przednie listki łącznika posiadają otwory, w które wprowadzamy kluczyk montażowy. Tworząc dźwignię uzyskujemy optymalną siłę dociągnięcia łącznika do profilu rynny. Dodatkowe podwieszenie łącznika na haku i zastosowanie szerokich uszczelek sprawia,  że łącznik na haku Galeco jest najsolidniejszym produktem tego typu dostępnym na rynku.

Innymi produktami Galeco z kluczykowym systemem montażu są narożniki 90° i jako jedyne na rynku posiadają uszczelkę o szerokości aż 70 mm. Kluczykowy system dociągania do rynny zastosowany we wszystkich czterech listkach zaczepowych narożnika nie pozostawia żadnej możliwości przecieku. Bez użycia klejów lub łączników można skutecznie zamontować rynny bezpośrednio do narożnika.

 

Kalkulator systemów rynnowych Galeco

Kalkulator został stworzony z myślą o ułatwieniu Państwu pracy przy doborze systemu rynnowego do Państwa budynku.

Przejdź do kalkulatora

Nasi eksperci

Jakub Szeliga
Manager ds. Rozwoju Produktu
+48 882 038 334

Marcin Przybyłek
Szef Śląskiego Biura Handlowego
+48 606 926 014

Jacek Polak
Szef Pomorskiego Biura Handlowego
+48 600 051 364

Magdalena Gardyła
Specjalista ds. Produktu i Jakości
+48 600 882 818