Wykończenie okapu podsufitką PVC

Podczas budowy domu bierzemy pod uwagę nie tylko jego wielkość i funkcjonalność, ale także wygląd. Dlatego warto zadbać, by wykończenie dachu naszego domu było estetyczne i dobrze dobrane do pozostałych elementów budynku. Jednym ze sposobów na eleganckie wykończenie okapu dachowego jest podsufitka np. wykonana z PVC, służąca do zabudowy spodniej strony okapu.

Podbitka dachowa jest elementem nie tylko dekoracyjnym, ale zapobiega także niszczeniu okapu i zabezpiecza dach przed zagnieżdżeniem się owadów czy ptaków. Optymalna konstrukcja elementów podsufitki z PVC pomaga w prostym i szybkim zamontowaniu, a niewielka waga umożliwia stosowanie jej także na delikatnych strukturach. Materiał PVC, w odróżnieniu od drewna i metalu, nie wymaga konserwacji, a dzięki zastosowaniu tworzywa najwyższej jakości podsufitka zachowuje swoje parametry na lata, niezależnie od warunków pogodowych.

Przykłady wykończenia okapu podsufitką dachową

wykończenie okapu podsufitką dachową

Galeco w swojej ofercie posiada Podsufitkę DECOR, która dostępna w wielu kolorach, dzięki czemu pasuje do praktycznie każdego dachu czy stolarki okiennej. Panele systemu podsufitki składają się z następujących elementów: podsufitka pełna 295 x 4000 mm, podsufitka wentylowana/ perforowana 295 x 4000 mm, listwa montażowa typu „J” o długości 4000 mm, listwa montażowa typu „H” o długości 4000 mm czy narożnik zewnętrzny długości 4000 mm.

 

Kalkulator systemów rynnowych Galeco

Kalkulator został stworzony z myślą o ułatwieniu Państwu pracy przy doborze systemu rynnowego do Państwa budynku.

Przejdź do kalkulatora

Nasi eksperci

Jakub Szeliga
Manager ds. Rozwoju Produktu
+48 882 038 334

Marcin Przybyłek
Szef Śląskiego Biura Handlowego
+48 606 926 014

Jacek Polak
Szef Pomorskiego Biura Handlowego
+48 600 051 364

Magdalena Gardyła
Specjalista ds. Produktu i Jakości
+48 600 882 818