01 sie
Wkomponuj rynny Galeco w projekt architektoniczny i wygraj atrakcyjne... więcej »
23 lip
Garbarnia to jednosekcyjny, piłkarski klub sportowy z Krakowa, który od... więcej »

Rynny - systemy rynnowe: PVC, STAL, METAL, TYTAN, LUXOCYNK

Galeco STAL2 to innowacyjny kwadratowy system rynnowy został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach idealnie komponujacych się z bryłą budynku.

Galeco PVC2 to kolejny krok w przyszłość i nowatorskie podejście do systemu rynnowego poprzez zastosowanie surowca pvc do wykreowania kwadratowego profilu rynny.

Galeco DACHY PŁASKIE  to gotowe zestawy łączące wpust dachowy, rurę oraz adapter, idealne do połączenia z kwadratowymi rurami spustowymi z systemu Galeco STAL2 i BEZOKAPOWY.

Rynny stalowe w systemie Galeco STAL to przede wszystkim rynny półokrągłe, głębsze z charakterystycznym wywinieciem brzegów do wewnątrz. 

Rynny PVC to nowa jakość orynnowania zamknięta w nowoczesnej technologii wykonania - koekstruzji, która zapewnia wysoką jakość i długoletnią funkcjonalnosć orynnowania.

System Galeco BEZOKAPOWY to innowacyjne rozwiązanie stworzone dla budynków bez okapu. Prostokątny kształt rynny pozwala na jej zabudowę w elewacji w sposób systemowy. 

Galeco LUXOCYNK to rynny ocynkowane, które są połączeniem stylowego, srebrnego koloru orynnowania w przystępnej cenie ze wszystkimi zaletami rynien stalowych z systemu Galeco STAL.

System rynnowy Galeco TYTAN CYNK to rynny, rury spustowe i akcesoria wykonane z długowiecznego stopu cynku, który gwarantuje bezpieczeństwo na długie lata.

Podsufitka dachowa Galeco NOVA to system zabudowy okapu typu siding. Dekoracyjna podsufitka dostępna w różnych kolorach, zabezpiecza i poprawia estetykę budynku.