Nowa, kwadratowa rynna Galeco PVC2
Idealna, pod każdym kątem

Unikalny, kwadratowy kształt rynny i rury spustowej to klucz do zachowania harmonii i estetyki w najnowocześniejszych projektach architektonicznych.

Galeco PVC2 to kolejny krok w przyszłość i nowatorskie podejście do systemu rynnowego poprzez zastosowanie wyselekcjonowanego surowca pvc do wykreowania kwadratowego profilu rynny. Elegancki i nowoczesny kształt sprawia, że nowa kwadratowa rynna idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy w budownictwie oraz w estetyczne potrzeby inwestorów.

Galeco LUXOCYNK

to produkt oparty na rozwiązaniach systemu stalowego, wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą zabezpieczającą oraz chromem tworząc stałą, solidną i zwartą powłokę, chroniacą stal przed korozją.

Poznaj zalety systemu
Nasze referencje
  • Galeco LUXOCYNK to system oparty na założeniach produktu Galeco STAL, ale bardziej od tamtego ekonomiczny. Swoim klientom polecam LUXOCYNK, gdyż mam pewność, że będą zadowoleni z tego wyboru produktu, który będzie im służył przez lata. Ponadto system jest prosty do zamontowania, a jego...

  • System rynnowy Galeco LUXOCYNK rekomenduję tym klientom, którzy dysponują budżetem, pozwalającym na zakup systemu z tworzywa, ale nie chcą rezygnować z zalet systemu stalowego. LUXOCYNK jest dostępny na rynku stosunkowo niedługo, ale już zdołał przekonać do siebie wielu moich klientów.