INFORMACJE HANDLOWE UZYSKAĆ MOŻNA WYŁĄCZNIE W BIURACH HANDLOWYCH. 
PAŃSTWA UWAGI ODNOŚNIE PRODUKTÓW PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES MAILOWY: produkt@galeco.eu

Biura handlowe

DOLNOŚLĄSKIE BIURO HANDLOWE
ul. Północna 15-19
54-105 Wrocław
tel. 71 313 11 14, fax. 71 347 28 44
e-mail: wroclaw@galeco.pl

Andrzej Wiciński
Szef Biura Handlowego:
e-mail: andrzej.wicinski@galeco.eu

Damian Dylewski
Doradca Techniczno - Handlowy:
e-mail: damian.dylewski@galeco.eu
tel. 662 908 188

 

LUBELSKIE BIURO HANDLOWE
ul. Dęblińska 56
24-100 Puławy
tel. 81 886 45 19, fax. 81 888 69 95
e-mail: pulawy@galeco.pl

Sylwester Paterek
Szef Biura Handlowego:
e-mail: sylwester.paterek@galeco.eu

Bartłomiej Siwiec
Doradca Techniczno - Handlowy:
e-mail: bartlomiej.siwiec@galeco.eu
tel. 604 394 084

 

MAŁOPOLSKIE BIURO HANDLOWE
Ładna 70 C
33-156 Skrzyszów
tel. 14 623 04 38, fax. 14 623 04 45
e-mail: tarnow@galeco.pl

Jakub Szeliga
Szef Biura Handlowego:
e-mail: jakub.szeliga@galeco.eu

Andrzej Perek
Doradca Techniczno - Handlowy:
e-mail: andrzej.perek@galeco.eu
tel. 787 643 663

 

MAZOWIECKIE BIURO HANDLOWE
ul. Trakt Brzeski 134, 
05-070 Sulejówek
tel. 22 783 38 58, fax. 22 783 34 45
e-mail: warszawa@galeco.pl

Tomasz Madej
Szef Biura Handlowego:
e-mail: tomasz.madej@galeco.eu
 

Bartłomiej Siwiec
Doradca Techniczno - Handlowy:
e-mail: bartlomiej.siwiec@galeco.eu
tel. 604 394 084

PŁOCKIE BIURO HANDLOWE
ul. Kostrogaj 6, 
09-400 Płock
tel. 24 262 01 28, fax. 24 262 01 48
e-mail: plock@galeco.pl

Piotr Ujazdowski
Szef Biura Handlowego:
e-mail: piotr.ujazdowski@galeco.eu

 

POMORSKIE BIURO HANDLOWE
ul. Hutnicza 59
81-061 Gdynia
tel. 58 667 35 35, fax. 58 663 74 15
e-mail: gdynia@galeco.pl

Jacek Polak
Szef Biura Handlowego:
e-mail: jacek.polak@galeco.eu

 

ŚLĄSKIE BIURO HANDLOWE
ul. Gliwicka 122, 
43-190 Mikołów k/Katowic
tel. 32 354 31 73, fax. 32 354 31 74,
e-mail: katowice@galeco.pl

Marcin Przybyłek
Szef Biura Handlowego:
e-mail: marcin.przybylek@galeco.eu

Andrzej Perek
Doradca Techniczno - Handlowy:
e-mail: andrzej.perek@galeco.eu
tel. 787 643 663

 

WIELKOPOLSKIE BIURO HANDLOWE
ul. Warszawska 37a
61-028 Poznań
tel. 61 661 58 40, fax. 61 646 84 81
e-mail: poznan@galeco.pl

Tomasz Szpak
Szef Biura Handlowego:
e-mail: tomasz.szpak@galeco.eu

Damian Dylewski
Doradca Techniczno - Handlowy:
e-mail: damian.dylewski@galeco.eu
tel. 662 908 188

Składy regionalne

BIAŁYSTOK
ul. Hurtowa 11
tel. 85 664 34 74, fax. 85 662 88 36
e-mail: bialystok@galeco.pl

GORZÓW WLKP.
ul. Husarska 35
tel. 95 725 09 99, fax. 95 725 09 98
e-mail: gorzow@galeco.pl

OLSZTYN
ul. Lubelska 44
tel. 89 537 90 76, fax. 89 533 59 57
e-mail: olsztyn@galeco.pl
 

Ładowanie

Ładowanie