Rynny PVC² - informacje techniczne

Galeco PVC2 to kolejny krok w przyszłość i nowatorskie podejście do systemu rynnowego poprzez zastosowanie wyselekcjonowanego surowca pvc do wykreowania kwadratowego profilu rynny. Elegancki i nowoczesny kształt sprawia, że nowa kwadratowa rynna idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy w budownictwie oraz w estetyczne potrzeby inwestorów.

 

Innowacyjne doszczelnienie rynny

 

Wkładka doszczelniająca jest elementem systemu rynnowego, która ma za zadanie docisnąć rynnę do kształtki w miejscu uszczelki. Poprzez kwadratowy kształt rynny, w miejscach gdzie występuje kąt prosty, system narażony jest na przeciekanie, dzięki zastosowaniu wkładki doszczelniającej, rynna i kształtka z uszczelką idealnie przylegają do siebie, zapewniając wysoką szczelność łączonych miejsc.

 

Specjalnie dobrany materiał

Materiał użyty do produkcji systemu Galeco PVC2 jest odporny na oddziaływanie warunków zewnętrznych (spełnia wymagania normatywne), mechanicznych oraz starzeniowych, czyli jest wysoce odporny na promieniowanie UV.

Dzięki zastosowaniu dodatkowej doszczelniającej wkładki rynnowej montowanej w miejscu łączenia się rynny z częścią rynnową kształtki i uszczelką, system jest 100 % szczelny oraz stabilny. Dodatkowo hak rynnowy jest skonstruowany w taki sposób, że przenosi najwyższe obciążenie normatywne i klasyfikuje się w klasie nośności H.

 

 

Rozmiar orynnowania

System rynnowy Galeco PVC2  135/70x80 służy do orynnowania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych. Dzięki kwadratowemu profilowi rynna jest bardziej wydajana niż konkurencyjne rynny 135 mm o profilu okrągłym. Prostokątna rura została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach idealnie komponujących z bryłą budynku.


Tabela wydajności

Ustawienia rury spustowej

135/80

skrajne

90 m2

centralne

180 m2


Kolorystyka orynnowania

Kolor RAL Kolor rynny Kolor
~ RAL 9005 B Czarny Czarny
~ RAL 7024 A Grafitowy Grafitowy

Treść niniejszego materiału nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i powinna być interpretowana wyłącznie jako informacja.