Nowa, kwadratowa rynna Galeco PVC2
Idealna, pod każdym kątem

Unikalny, kwadratowy kształt rynny i rury spustowej to klucz do zachowania harmonii i estetyki w najnowocześniejszych projektach architektonicznych.

Galeco PVC2 to kolejny krok w przyszłość i nowatorskie podejście do systemu rynnowego poprzez zastosowanie wyselekcjonowanego surowca pvc do wykreowania kwadratowego profilu rynny. Elegancki i nowoczesny kształt sprawia, że nowa kwadratowa rynna idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy w budownictwie oraz w estetyczne potrzeby inwestorów.

Rynny stalowe najwyższej jakości

Rynna stalowa Galeco produkowana jest ze stali o wysokiej trwałości, którą dodatkowo zapewnia zastosowanie czterech warstw ochronnych. Zabezpieczają one rynny przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, a grubość rdzenia stalowego wynosi 0,6 mm. Jest on dwustronnie cynkowany, pasywowany i pokryty ochronną i estetyczną powłoką organiczną.

polski pomysł
polski producent
polska praca

Zabezpieczenie rynien stalowych

W systemie rynnowym Galeco STAL oraz Galeco STAL2, rynny stalowe oraz rury spustowe chronione są specjalną folią, która zabezpiecza je przed uszkodzeniem podczas składowania czy przewożenia. Galeco jako pierwsza firma na rynku opracowała taki kompletny system zabezpieczania. Rozwiązanie to pozwala to na transport, a następnie zamontowanie elementów długich systemu rynnowego tj. rynien i rur bez najmniejszych zarysowań.

Nasze referencje
  • System Galeco STAL cenię najbardziej za solidność wykonania oraz dostępność elementów usprawniających naszą pracę. Narożniki regulowane i uszczelkowe, czy specjalne haki, sprawiają, że montaż jest czystą przyjemnością. Klienci za to chwalą sobie estetykę i wieloletnią gwarancję.

  • Jestem dekarzem z wieloletnim doświadczeniem i swoim klientom polecam tylko sprawdzone i pewne produkty. System Galeco STAL spełnia wszystkie wymagania stawiane systemom rynnowym. Jest trwały co potwierdza 35-letnia gwarancja, wydajny i dostępny w bogatej gamie kolorystycznej.

  • System Galeco STAL  jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku. To produkt solidny, estetyczny i łatwy w montażu. Producent pomyślał zarówno o komforcie inwestora jak i wygodzie wykonawcy. Zawsze chętnie go polecam swoim klientom i nie zdarzyło mi się, by osoba która się na niego zdecydowała...