• Rynna Galeco STAL 2
    Rynna?

    To nie jest kawałek stali.
    To bezpieczeństwo Twojego domu.

Nowy system Galeco DACHY PŁASKIE
Innowacja w modułach z gwarantującą wygody zakupów

Zapewnia efektywne odprowadzenie wody z dachów płaskich przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wydajności oraz estetyki budynku.

Jako jedyni oferujemy gotowe zestawy łączące wpust dachowy, rurę oraz przejście przez attykę. Dzięki systemowi Galeco łatwo można połączyć odwodnienie dachu płaskiego z kwadratowymi rurami spustowymi Galeco STAL2 i Galeco BEZOKAPOWY, co tworzy spójną całość z bryłą budynku.

Kwadratowy system rynnowy

Nowa rynna kwadratowa Galeco daje możliwość uzyskania nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem. 

Jest to możliwe dzięki maskownicy podsufitkowej, zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samy efekt gładkiego wykończenia okapu.

 

Galeco STAL2 - Estetyka dla wymagających

Innowacyjny kwadratowy system rynnowy został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach idealnie komponujacych się z bryłą budynku. 

 

Innowacyjne haki doczołowe

Poziom rynnowy może zostać zasłonięty maskownicą zapinaną w zamki haków doczołowych, która w sposób dekoracyjny wykańcza okap dachu.

Alternatywą są płaskie haki doczołowe niewymagające montażu maskownicy, które równie estetycznie prezentują kwadratową rynnę na nowoczesnym budynku.