Wilfredo León - Ambasador Marki Galeco

2023

W 2023 roku Wilfredo León wcielił się w rolę bohatera kampanii „Idealnie Dopasowani”, która zapowiadała długo wyczekiwaną premierę nowego produktu Galeco - systemu DACHRYNNA.

Kampania przybrała konwencję miniserialu, którego akcja miała miejsce w Perugii - włoskim miasteczku zamieszkiwanym na co dzień przez naszego Ambasadora. 

Tam życie siatkarza śledził Sergio, mieszkaniec włoskiego miasteczka, który wyruszył na poszukiwanie Idealnego Dopasowania. Ostatecznie sekret został wyjawiony przez Wilfredo w trzecim odcinku serialu, podczas wielkiej premiery produktu. 

 

 

2021 - 2022

 

„Bez cienia wątpliwości” to hasło przewodnie kampanii wizerunkowej Galeco z udziałem Wilfredo Leóna – Ambasadora Marki.

Oferując produkty Galeco nie mamy cienia wątpliwości, że będą one trwałe, solidne, i że spełnią oczekiwania naszych Klientów.

Nie mamy cienia wątpliwości, że uśmiech jest potrzebny wszystkim na każdy dzień w roku, i na deszcz i na każdą pogodę.

Nie mamy również cienia wątpliwości, że Wilfredo León jest mistrzem siatkarskim i zrobi wszystko, aby Reprezentacja Polski osiągała z nim najlepsze wyniki.

Nie od dziś łączymy swoją działalność ze światem sportu. Nie tylko od wielu lat wspieramy lokalne kluby siatkówki i piłki nożnej, ale dwa lata temu na Ambasadora Marki wybraliśmy Wilfredo Leóna, który od 2019 r. stanowi jeden z głównych filarów reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Wybór ten nie był przypadkowy – od samego początku podkreślamy, że doceniamy potencjał i sportowe osiągnięcia siatkarza, ale przede wszystkim wyznawane przez niego wartości, które łączą go z filozofią i kulturą organizacyjną naszej Firmy.

Wspólne wartości, z którymi utożsamia się zarówno Galeco, jak i Wilfredo, stały się motywem przewodnim kampanii wizerunkowej, której nowa odsłona weszła do prasy i Internetu w lutym 2022.

Motyw przewodni został w tym roku uzupełniony o dodatkowe hasła, które dobrze oddają idee przyświecające działalności Galeco. Pierwsze z nich brzmi „Myślimy przyszłościowo”. Stawiamy bowiem na innowację i wyznaczamy trendy w swojej branży. Doskonale znamy się na systemach rynnowych, które nieustannie ulepszamy. To sprawia, że podbijamy rynek zachowując biznesowy spokój, niezależnie od nieprzewidywalnych sytuacji, z którymi musimy się w dzisiejszych czasach mierzyć. Faworyt jest tylko jeden!

2020

Pod koniec grudnia 2019 roku firma Galeco nawiązała współpracę z siatkarzem Wilfredo Leónem, który do 2022 roku będzie Ambasadorem Marki Galeco.
Myśląc o Ambasadorze Marki Galeco mieliśmy na uwadze, aby zarówno osobowość, postawa, jak i wyznawane przez niego wartości były zgodne i spójne z wartościami marki i firmy Galeco. Zależało nam na tym, aby osoba która będzie nas reprezentować była:

  • uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata
  • ambitna, dążąca do  osobistego rozwoju
  • profesjonalna w tym co robi i czym się zajmuje
  • uczciwa, kierująca się zasadami fair play

Wybór mógł być tylko jeden. Wilfredo León jako polski siatkarz kubańskiego pochodzenia, swoją postawą, ciężką pracą i determinacją pokazał, że można z uśmiechem pokonywać przeciwności losu i osiągnąć sukces. Podziwiamy jego determinację, upór i talent, a jednocześnie profesjonalne podejście do sportu i chęci gry właśnie w Polskiej Reprezentacji Piłki Siatkowej. 

Nie bez znaczenia był również fakt, że dla Wilfredo Leóna na pierwszym miejscu zawsze była i jest rodzina oraz bliskie relacje z osobami dla niego najważniejszymi. 

Dla Galeco, jako firmy z rodzinnymi korzeniami, właśnie wartości rodzinne, partnerskie podejście do klientów i pracowników, działania zgodne z etyką biznesu są szczególnie bliskie, dlatego też osoba wybranego przez nas Ambasadora może w pełni identyfikować się z wartościami ważnymi dla marki Galeco.

 

Szczepan Buryło i Wilfredo León
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco