Wilfredo León - Ambasador Marki Galeco

2021

„Bez cienia wątpliwości” to hasło przewodnie najnowszej kampanii Galeco z udziałem Wilfredo Leóna – Ambasadora Marki.

Oferując produkty Galeco nie mamy cienia wątpliwości, że będą one trwałe, solidne, i że spełnią oczekiwania naszych Klientów.

Nie mamy cienia wątpliwości, że uśmiech jest potrzebny wszystkim na każdy dzień w roku, i na deszcz i na każdą pogodę.

Nie mamy również cienia wątpliwości, że Wilfredo León jest mistrzem siatkarskim i zrobi wszystko, aby Reprezentacja Polski zdobyła złoty Medal na Igrzyskach Olimpijskich.

Jednocześnie mamy nadzieję, że rok 2021 pozwoli na organizację wydarzeń sportowych oraz kibicowanie Naszym wspólnie z Galeco.

2020

Pod koniec grudnia 2019 roku firma Galeco nawiązała współpracę z siatkarzem Wilfredo Leónem, który do 2022 roku będzie Ambasadorem Marki Galeco.
Myśląc o Ambasadorze Marki Galeco mieliśmy na uwadze, aby zarówno osobowość, postawa, jak i wyznawane przez niego wartości były zgodne i spójne z wartościami marki i firmy Galeco. Zależało nam na tym, aby osoba która będzie nas reprezentować była:

  • uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata
  • ambitna, dążąca do  osobistego rozwoju
  • profesjonalna w tym co robi i czym się zajmuje
  • uczciwa, kierująca się zasadami fair play

Wybór mógł być tylko jeden. Wilfredo León jako polski siatkarz kubańskiego pochodzenia, swoją postawą, ciężką pracą i determinacją pokazał, że można z uśmiechem pokonywać przeciwności losu i osiągnąć sukces. Podziwiamy jego determinację, upór i talent, a jednocześnie profesjonalne podejście do sportu i chęci gry właśnie w Polskiej Reprezentacji Piłki Siatkowej. 

Nie bez znaczenia był również fakt, że dla Wilfredo Leóna na pierwszym miejscu zawsze była i jest rodzina oraz bliskie relacje z osobami dla niego najważniejszymi. 

Dla Galeco, jako firmy z rodzinnymi korzeniami, właśnie wartości rodzinne, partnerskie podejście do klientów i pracowników, działania zgodne z etyką biznesu są szczególnie bliskie, dlatego też osoba wybranego przez nas Ambasadora może w pełni identyfikować się z wartościami ważnymi dla marki Galeco.

 

 

Szczepan Buryło i Wilfredo León
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco
Wilfredo León Ambasador Marki Galeco