Nowoczesne rynny i pokrycia dachowe

Systemy rynnowe: PVC, PVC2, STAL, STAL2, TYTAN CYNK, LUXOCYNK, BEZOKAPOWY, ekonomiczna marka Q STALYO

Systemy dachowe: RIGA, Dachy Płaskie, podsufitka NOVA

Rynny stalowe w systemie Galeco STAL to przede wszystkim rynny półokrągłe, głębsze z charakterystycznym wywinięciem brzegów do wewnątrz.
Rynny dachowe Galeco STAL2 to innowacyjny kwadratowy system rynnowy, który został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach idealnie komponujacych się z bryłą budynku.
Rynny PVC to nowa jakość orynnowania zamknięta w nowoczesnej technologii wykonania - koekstruzji, która zapewnia wysoką jakość i długoletnią funkcjonalnosć orynnowania.
Rynna pcv z systemu Galeco PVC2 to kolejny krok w przyszłość i nowatorskie podejście do systemu rynnowego poprzez zastosowanie surowca pvc do wykreowania kwadratowego profilu rynny.
Galeco LUXOCYNK to rynny ocynkowane, które są połączeniem stylowego, srebrnego koloru orynnowania w przystępnej cenie ze wszystkimi zaletami rynien stalowych z systemu Galeco STAL.
System Galeco BEZOKAPOWY to innowacyjne rozwiązanie stworzone dla budynków bez okapu. Prostokątny kształt rynny pozwala na jej zabudowę w elewacji w sposób systemowy.

Galeco DACHY PŁASKIE kompleksowe odwodnienie i hydroizolacja dachów płaskich, tarasów, balkonów.

Podsufitka dachowa Galeco NOVA to system zabudowy okapu typu siding. Dekoracyjna podbitka dachowa pcv dostępna w różnych kolorach, zabezpiecza i poprawia estetykę budynku.
System rynnowy Galeco TYTAN CYNK to rynny, rury spustowe i akcesoria wykonane z długowiecznego stopu cynku, który gwarantuje bezpieczeństwo na długie lata.

Q STALYO nowa marka systemów rynnowych.- prostokątne rynny stalowe 
Q STALYO PRO oraz Q STALYO MIX-PRO. 

Galeco RIGA Blachodachówka modułowa Galeco RIGA tworzy trwałe i estetyczne pokrycie dachowe. Została zaprojektowana tak, aby jej montaż był prosty i intuicyjny.

Galeco od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji systemów rynnowych i odprowadzaniu wody deszczowej. W swojej ofercie posiada tradycyjne rynny półokrągłe, nowoczesne rynny kwadratowe, blachodachówkę modułową, kompleksowy system odwodnienia dachów płaskich oraz podbitkę dachową pcv.

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz unikatowe rozwiązania, pozwoliły Galeco na wyrobienie silnej pozycji i stanie się ekspertem w dziecinie odprowadzania wody z dachów stromych. Odwodnienie dachów płaskich to kolejny krok do zaspokojenia potrzeb nowego i coraz bardziej wymagającego budownictwa, również w zakresie orynnowania. Oferta Galeco została poszerzona o segment systemów dachowych, co jest kolejnym etapem rozwoju firmy.