15-03-2024

3Brody pierwszą ekipą dekarską z autoryzacją do montażu DACHRYNNY Galeco

Zespół dekarski 3Brody jako pierwszy z powodzeniem ukończył program szkoleniowy DACHRYNNA, wchodząc tym samym do grona elitarnych wykonawców autoryzowanych przez Galeco. Od teraz tylko takie wyspecjalizowane ekipy będą mogły montować innowacyjny system marki.

Galeco DACHRYNNA to pionierski produkt na rynku, który łączy elementy rynnowe i pokrycia dachowego. Jest to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych projektów architektonicznych, tworząc jednolitą, estetyczną powierzchnię dachu oraz zapewniając skuteczne odprowadzanie wody.

Aby zagwarantować szczelność i niezawodność systemu, montaż musi być prowadzony zgodnie z zaleceniami producenta. Dlatego Galeco podjęło decyzję, że DACHRYNNA będzie instalowana wyłącznie przez przeszkolonych dekarzy. Ma to na celu zapewnienie najwyższej jakości montażu oraz bezpieczeństwa i niezawodności systemu dachowego dla inwestorów.

Galeco planuje wkrótce rozpocząć serię programów szkoleniowych z zakresu montażu DACHRYNNY. Programy te będą skierowane do starannie wyselekcjonowanej grupy zespołów dekarskich, wybranych przez partnerów marki.