24-04-2024

Certyfikacja dekarzy z systemu DACHRYNNA

Kolejni dekarze otrzymali autoryzację na montaż innowacyjnego systemu DACHRYNNA od Galeco. Ten jedyny w swoim rodzaju produkt 2w1 łączy dach z systemem rynnowym, który jest ukryty w strukturze i elewacji budynku.

Ze względu na nowatorski charakter DACHRYNNY, Galeco zdecydowało, że montaż może być przeprowadzany jedynie przez certyfikowanych dekarzy. Zapewnia to instalację zgodną z instrukcją, gwarantującą szczelność i trwałość systemu.

Od początku roku przeprowadzono pięć szkoleń, certyfikując 24 dekarzy. W 2024 roku Galeco planuje przeszkolić kolejne 80 osób, co pozwoli na dostępność autoryzowanych specjalistów w każdym biurze handlowym marki. To umożliwi terminowe realizacje dla inwestorów.

W najbliższym czasie planowane są kolejne szkolenia w kwietniu i maju na terenie Balic i Gdańska. W maju ruszy także nowy punkt szkoleniowy w Biurze Handlowym firmy w Radzyminie.

Do certyfikacji wybierane są najlepsze ekipy dekarskie, aby zapewnić najwyższy standard usług. Galeco dba o jakość produktu już na etapie projektowania, co przekłada się na niezawodność i bezpieczeństwo systemu.