24-04-2020

Galeco przyłącza się do walki z koronawirusem

Prowadzenie biznesu to nie tylko sprzedaż i liczenie zysków, ale też odpowiedzialność społeczna i pomoc potrzebującym. Wyznając tą zasadę, właściciele firmy Galeco, Małgorzata i Szczepan Buryło, w dniu 24 kwietnia 2020 r. osobiście przekazali Respirator TRILOGY EVO firmy Philips wraz z kompletem masek tlenowych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

Jako właściciele firmy Galeco czujemy się zobowiązani, aby dołożyć swoją małą cegiełkę w celu ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Mamy nadzieję, że przekazany sprzęt będzie skutecznie i długo służył szpitalowi – mówią Małgorzata i Szczepan Buryło, właściciele firmy Galeco i inicjatorzy akcji.

Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo pracowników Galeco właściciele zamówili również Koncentrator Tlenu Ever FLO na wewnętrzne potrzeby firmy, jeżeli doszłoby do konieczności ratowania zdrowia lub życia osób pracujących i znajdujących się na terenie Galeco. Ponadto wszyscy pracownicy Galeco zostali objęci ubezpieczeniem grupowym z tytułu COVID-19.