23-04-2024

Galeco rozpoczyna budowę nowego Biura Handlowego w Poznaniu

Galeco, lider w branży systemów odwadniających, z dumą ogłasza rozpoczęcie budowy nowego Biura Handlowego w Poznaniu. Nowy obiekt, zlokalizowany przy ulicy Ustrzyckiej 17, będzie miał powierzchnię niemal 1000 metrów kwadratowych, co stanowi kolejny ważny krok w rozwoju firmy.

Nowa lokalizacja w Poznaniu została starannie wybrana, aby zapewnić klientom jeszcze lepszy dostęp do produktów i usług oferowanych przez Galeco. Bliskość drogi szybkiego ruchu S11 oraz autostrady A2 znacznie ułatwi dojazd, co jest kluczowe dla poprawy dostępności oferty marki.

Galeco nieustannie dąży do umocnienia swojej pozycji na rynku i jeszcze lepszej obsługi klientów. W nowym biurze handlowym oprócz nowoczesnych przestrzeni biurowych znajdzie się również nowy plac magazynowy. Pozwoli to na poszerzenie asortymentu i zwiększenie dostępności produktów.

Zmiana siedziby na nową lokalizację była decyzją starannie przemyślaną, mającą na celu ułatwienie dostępu do usług marki zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Zakończenie budowy całej inwestycji planowane jest na koniec 2024 roku.

Inwestycja w nowoczesne biuro handlowe w Poznaniu jest kolejnym dowodem na dynamiczny rozwój Galeco i nieustanne dążenie do spełniania najwyższych standardów obsługi klientów. Cieszymy się, że możemy oferować jeszcze lepsze rozwiązania dla naszych partnerów biznesowych i klientów.