06-06-2024

Galeco zdobywa prestiżowe wyróżnienie – Budowlana Marka Roku 2024

Z radością informujemy, że firma Galeco po raz ósmy z rzędu została uhonorowana prestiżową nagrodą w badaniu rynku ASM – Budowlana Marka Roku 2024. Gala rozdania nagród odbyła się 5 czerwca 2024 r., podczas której Galeco zdobyło Złotą Budowlaną Markę roku 2024 w kategorii systemów rynnowych oraz Złotego Championa w tej samej kategorii.

To wyróżnienie jest dla nas nie tylko motywatorem do dalszego rozwoju, ale również dowodem na to, że nasze nieustanne dążenie do innowacji i tworzenia unikalnych rozwiązań przynosi oczekiwane efekty. Galeco, jako lider w branży, wyznacza nowe trendy i nieustannie rozwija swoje produkty, tworząc rozwiązania, które do tej pory nie były dostępne na rynku.

Magdalena Buryło, Dyrektor Marketingu Galeco, która odebrała nagrodę, podkreśla:

Największym sukcesem Galeco jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań i wyznaczanie trendów w branży. Przykładem tego jest segment ukrytych systemów rynnowych, dzięki którym możliwe stało się systemowe odwodnienie nowoczesnych budynków bez widocznego okapu. Dziesięć lat temu z sukcesem wprowadziliśmy na rynek system Galeco BEZOKAPOWY. W ubiegłym roku poszliśmy o krok dalej, tworząc kolejne unikalne i innowacyjne rozwiązanie – zintegrowany system DACHRYNNA, który łączy panel na rąbek z systemem rynnowym ukrytym w jego strukturze i elewacji budynku. To rozwiązanie zbiera uznanie wśród naszych klientów i wykonawców, czego dowodem są liczne nagrody, w tym złoty medal targów Dach Forum oraz nagroda TopBuilder w kategorii innowacji.

Udział w Budowlanej Marce Roku jest dla nas istotny, ponieważ jest to uhonorowanie ciężkiej pracy, którą nieustannie wkładamy w rozwijanie naszej marki i produktów.

Cieszymy się, że nasze produkty znajdują uznanie wśród klientów i wykonawców. Ta nagroda potwierdza DNA naszej marki, które opiera się na wyznaczaniu nowych trendów w branży oraz kreowaniu rozwiązań, których do tej pory nie było na rynku. - dodaje Magdalena Buryło.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, partnerom i pracownikom za zaufanie, wsparcie i ciężką pracę. To dzięki Wam możemy nadal tworzyć innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy.