08-04-2024

Rozpoczęcie IX Edycji Programu „Deszcz Przygód” z Galeco

W kwietniu ruszyła Galeco IX edycji swojego programu prosprzedażowego „Deszcz Przygód”, który co roku motywuje najlepsze hurtownie w Polsce do rywalizacji. W tym roku główną nagrodą jest fascynująca wyprawa do Nepalu, gdzie uczestnicy będą mieli okazję podziwiać Himalaje i Mount Everest – najwyższy szczyt świata.

Wyjątkowy Program „Deszcz Przygód”

Program „Deszcz Przygód” to niepowtarzalna okazja dla wybranych hurtowni, aby pokazać swoje umiejętności sprzedażowe w ramach uczciwej konkurencji, zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie. Udział w programie możliwy jest jedynie na zaproszenie marki, co dodaje mu wyjątkowego charakteru.

Poprzednia edycja programu, która miała miejsce w grudniu 2023 roku, zabrała zwycięzców do Wietnamu. Uczestnicy mogli cieszyć się atrakcjami takimi jak relaks w kurorcie Mui Ne, zwiedzanie Hanoi na motocyklach, odkrywanie Sajgonu, nauka Tai Chi oraz degustacja lokalnej kuchni. Kulminacyjnym punktem podróży była wycieczka do zatok Ha Long i Tu Long, pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Zainspirowane sukcesem poprzednich edycji, Galeco kontynuuje tradycję oferowania nie tylko możliwości zwiększenia sprzedaży, ale także zapewniania niepowtarzalnych przeżyć. Te doświadczenia wzmacniają zaangażowanie i lojalność wśród partnerów biznesowych, co jest kluczowe dla długotrwałych relacji.