21-05-2020

Rynny Galeco BEZOKAPOWY w zwycięskim projekcie „Fasada Roku 2019”

System rynnowy Galeco BEZOKAPOWY to system rynnowy, który umożliwia architektom zaprojektowanie nowoczesnych i niestandardowych budynków, dzięki możliwości chowania rynny i rury w elewacji budynku. Pracownia Anta Architekci z Danielem Cieślikiem na czele, wykorzystując system Galeco BEZOKAPOWY zaprojektowała nowoczesny budynek jednorodzinny, który zwyciężył w Konkursie „Fasada Roku 2019”.

Konkurs „Fasada Roku” to inicjatywa firmy Baumit, która od 13 lat nagradza najlepsze realizacje budowlane, na których zastosowano produkty Baumit do ocieplenia i wykończenia elewacji.

W 2019 r. w kategorii domów jednorodzinnych nowych zwyciężył projekt Daniela Cieślika z pracowni Anta Architekci. Nagrodzony dom został zaprojektowany i wykonany w nowoczesnej technologii i zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Oprócz produktów Baumit, architekci zdecydowali się zastosować system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY, chowany w elewacji budynku. Dzięki temu zabiegowi uzyskano spójną i harmonijną bryłę, co między innymi pozwoliło na uzyskanie pierwszego miejsca w konkursie.