02-02-2018

Sukces Galeco - Targi Budma 2018

Międzynarodowe Targi Budma to jedne z największych imprez Targowych w Polsce w dziedzinie segmentu budowlanego. Wystawcy korzystają z tej formy promocji w celu nawiązania kontaktów handlowych i zaprezentowania nowości produktowych. Podobnie Galeco, podczas Targów Budma 2018 zaprezentowało swoją największą premierową nowość, długo wyczekiwaną i zapowiadaną – kwadratowy system rynnowy z tworzywa pvc – Galeco PVC2. Innowacyjność i wyjątkowość tego systemu rynnowego polega właśnie na wytworzeniu kwadratowego kształtu rynny i rury spustowej z tworzywa pvc, co do tej pory żadnemu innemu producentowi rynien w Europie, się nie udało. Tym bardziej firma Galeco, znana jako prekursor nowych rozwiązań i lider wyznaczający nowe kierunki technologiczne w swojej branży, miała się czym poszczycić.

Uroczyste odsłonięcie kwadratowej rynny Galeco PVC2 miało miejsce w pierwszy dzień targów, 30 stycznia o godz. 13.00, tuż po odbiorze tytułu i statuetki Złoty Medal MTP 2018 właśnie dla tego systemu. Czerwoną kurtynę, która od miesięcy skrywała galecowską premierę, odsłonił Szczepan Buryło, właściciel firmy oraz Magdalena Gardyła specjalista ds. rozwoju produktu, która swoją pracą wniosła znaczący wkład w stworzenie nowego systemu.

Podczas premierowego odsłonięcia Galeco PVC2 zgromadziło się wiele zainteresowanych osób, w tym nasi klienci i kontrahenci, również z zagranicy, a także prasa i telewizja. W następnym dniu targów na stoisku Galeco odbył się uroczysty bankiet z okazji Premiery 2018, w którym również uczestniczyli klienci i kontrahenci Galeco.

Podczas targów swoja premierę miał również system Galeco DACHY PŁASKIE jako nowy krok firmy w kierunku segmentu odwodnieni dachów płaskich i tarasów, a także system nowej, ulepszonej podsufitki dachowej Galeco NOVA, która trafi do sprzedaży w maju br.

Wszystkim gościom obecnym na stoisku serdecznie dziękujemy za wizytę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nowych systemów na dedykowanych podstronach internetowych oraz do pobrania materiałów z zakładki DO POBRANIA. Najnowszy cennik detaliczny będzie opublikowany na naszej stronie internetowej w elektronicznej wersji do dnia 16 lutego br.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z Targów Budma 2018!