10-05-2024

TopBuilder 2024 za innowacyjny system DACHRYNNA

Z dumą informujemy, że zintegrowany system DACHRYNNA od Galeco zdobył prestiżową nagrodę w XVI edycji konkursu TopBuilder 2024! Nagroda została przyznana w kategorii najlepsze innowacyjne produkty budowlane.

TopBuilder to jedno z najbardziej cenionych wyróżnień w polskiej branży budowlanej, rekomendujące najwyższej jakości produkty i nowoczesne rozwiązania technologiczne. W tegorocznej edycji, nagrodę odebrał Prezes Galeco, Szczepan Buryło, podczas gali w siedzibie SARP w Warszawie.

Innowacyjny system DACHRYNNA

DACHRYNNA od Galeco to jedyny na rynku zintegrowany system dachowy 2w1, który łączy pokrycie dachowe z ukrytym systemem rynnowym.

Jesteśmy dumni, że nasz produkt został doceniony na tak prestiżowym forum," mówi Szczepan Buryło, prezes Galeco. "To potwierdzenie, że innowacyjne podejście do standardowych rozwiązań budowlanych jest kluczem do sukcesu w tej branży.

Nagroda TopBuilder 2024 potwierdza, że Galeco nieustannie rozwija swoje produkty, wyznaczając nowe trendy i spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!