23-06-2020

Wilfredo León w siedzibie Galeco

Wilfredo León – gwiazda światowej siatkówki i jednocześnie Ambasador marki Galeco, w dniu 22 czerwca wraz z żoną odwiedził siedzibę główną Galeco w Balicach.

Sportowiec został ambasadorem marki Galeco pod koniec roku 2019, ale oficjalna wizyta w Galeco mogła odbyć się dopiero w czerwcu, po zniesieniu obostrzeń dotyczących spotkań związanych z pandemią.

Był to bardzo wyczekiwany i ważny moment dla całej firmy Galeco, ale też okazja do jeszcze lepszego poznania się i zacieśnienia wzajemnych relacji.  Podczas swojej pierwszej wizyty w Galeco, Wilfredo wraz z żoną spotkali się z właścicielami firmy: Małgorzatą i Szczepanem Buryło oraz zarządem Galeco. Na ręce ambasadora przekazana została pamiątkowa statuetka, a on sam miał możliwość zwiedzenia fabryki i przyjrzenia się z bliska produkcji systemów rynnowych ze stali i pvc.

Światowej sławy zawodnik spotkał się również z dziennikarzami na krótkiej konferencji prasowej, gdzie mieli szansę porozmawiania zarówno z Wilfredo Leonem, jak i Prezesem firmy Galeco

 - Na swojego ambasadora szukaliśmy kogoś, kto w swoim życiu oraz pracy zawodowej kieruje się podobnymi wartościami, do tych, które wyznajemy w Galeco. Wilfredo był więc naturalnym wyborem. Bardzo dziękuję Ci, że nam zaufałeś, dzięki temu gramy razem! - opowiadał Szczepan Buryło.

Swojego zadowolenia nie krył także siatkarz, który podkreślał swój związek z Polską i dumę z nawiązanej współpracy.