14-06-2018

Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Galeco

Systemy rynnowe to kategoria, w której firma Galeco po raz kolejny zdobyła pierwsze miejsce w Polsce otrzymując tym samym tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2018.

Wiedza o własnej pozycji na rynku, pozycji konkurencji, promocja oraz prestiż to główne wartości dostarczane uczestnikom rankingu, który jest organizowany od 14 lat przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Z jednej strony jest dla uczestników rynku budowlanego nieocenionym źródłem zweryfikowanej informacji marketingowej, a z drugiej staje się pomocą dla inwestorów poszukujących najlepszych produktów.

Budowlana Marka Roku jest nagrodą przyznawaną wg kryteriów częstotliwości stosowania danej marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Dla każdej kategorii produktowej niezależne badania realizowane są na reprezentatywnej próbie. Na podstawie raportu Budowlana Marka Roku przygotowanego osobno dla każdej kategorii, producent może ocenić, czy jego działania, które podejmuje z firmami wykonawczymi przynoszą skutek nie tylko w aspekcie sprzedażowym, ale także wizerunkowym.

Tegoroczna uroczysta Gala ASM odbyła się 7 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych i partnerów biznesowych. Firma Galeco była reprezentowana przez Krzysztofa Piwowara, Pełnomocnika Dyrektora Handlowego i jednocześnie Szefa Biura Handlowego w Tarnowie. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2018 roku.