19-06-2019

Złota Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii systemy rynnowe

Systemy rynnowe to kategoria w badaniach ASM, w których Galeco bezsprzecznie zajęło pierwsze miejsce, zdobywając tym samym po raz kolejny tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym kilkadziesiąt kategorii materiałów budowlanych.

Opiera się na spontanicznych wskazaniach wykonawców, którzy wskazują m. in. marki najczęściej stosowane, z najlepszym stosunkiem jakości i ceny. Ranking i oceny wolne są od subiektywnych ocen jury, dzięki temu wyniki są w pełni miarodajne i obiektywne.

Galeco jako producent systemów rynnowych po raz kolejny w rankingu otrzymał najwyższą pozycję w swojej kategorii, co świadczy o jakości i popularności rynien Galeco, a także o spełnianiu potrzeb wykonawców i klientów indywidualnych.

Oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystej Gali, która odbyła się 13 czerwca 2019 r. w hotelu Windsor w Jachrance. Galeco reprezentował Krzysztof Piwowar, Dyrektor Sprzedaży Krajowej.