10-06-2021

Złota Budowlana Marka Roku i Złoty Champion Roku 2021

Kolejny rok z rzędu firma Galeco została uhonorowana i nagrodzona Złotą Budowlaną Marką Roku 2021 i Złotym Championem Roku 2021 w kategorii systemy rynnowe.
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie naszej prawie 25-letniej pracy w branży budowlanej. Jest to również wskazówka i potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku.

W edycji 2021 pojawiły się nagrody indywidualne dla osób, które szczycą się osiągnięciami w zakresie marketingu oraz strategii produktowej.
Dla właściciela i Prezesa Zarządu firmy Galeco Sp. z o.o. – Szczepana Buryło - została przyznana nagroda PROMOTORA XXI WIEKU.
Tytuł ten łączy w sobie osiągnięcia w działaniach związanych zarówno z samą marką, jak i produktami nią firmowanymi. Podstawą do ich sformułowania są badania realizowane w ramach Rankingu Budowlana Marka Roku.

Ranking Budowlana Marka Roku jest projektem badawczym o szerokim zasięgu i o niezależnym charakterze, opartym na autentycznych wskazaniach. Tytuły przyznawane są na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.