22-01-2018

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018

Wprawdzie Międzynarodowe Targi Budma jeszcze przed nami, ale znamy już laureatów KONKURSU O ZŁOTY MEDAL MTP. Wśród nich znalazła się również firma Galeco ze swoim premierowym produktem, otrzymując już po raz kolejny wyróżnienie. 

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Serdecznie zapraszamy na premiere naszego nowego i innowacyjnego produktu, który zaprezentujemy właśnie na Targach Budma w Poznaniu w dniach 30 stycznia - 2 lutego br. Zapraszamy na stoisko 33, Pawilon 6.