Galeco Assistance

Szanowni Klienci,

Niejednokrotnie mamy do czynienia z sytuacją, gdy na placu budowy zabraknie kształtki. Tradycyjna ścieżka to wizyta inwestora lub wykonawcy w składzie budowlanym, który sprzedał system rynnowy, co generuje dodatkowy czas i koszty. Jeśli elementu nie ma na stanie magazynowym, konieczny jest kontakt z producentem i czekanie na kolejną dostawę lub wizyta w jednym z Biur Handlowych Galeco. To znów wymaga dodatkowego nakładu pracy oraz kosztów. W konsekwencji nieznacznego niedopatrzenia w zamówieniu, kilka osób musi wykonać szereg operacji. Dodatkowo Wykonawca nie może zakończyć pracy, tracąc cenny czas, a co za tym idzie - pieniądze.

Galeco w swojej strategii marketingowej opracowało rozwiązanie tego problemu. Każdorazowo w przypadku braku kilku elementów, inwestor może zamówić kształtkę bezpośrednio w naszym sklepie www.e-galeco.pl. W ciągu 24 godzin brakujący element zostanie dostarczony kurierem we wskazane miejsce.

Z szacunku i lojalności wobec hurtowni budowlanych, wynikających z bieżącej współpracy, zależy nam na podkreśleniu faktu, że zakupy te należy traktować wyłącznie jako uzupełnienie brakujących elementów, stąd maksymalna kwota zamówienia nie może przekroczyć 225 zł brutto, a w ofercie Sklepu znajdują się wyłącznie kształtki. Galeco Assistance, jak sama nazwa wskazuje, ma stanowić zabezpieczenie na wypadek awaryjnej sytuacji na placu budowy i zgodnie z takimi założeniami został skonstruowany cały program.

Z drugiej strony ufam, że Galeco pozyskuje dodatkowy argument wyróżniający nas na tle konkurentów. Zatem jeśli w obliczeniach zapotrzebowania materiałowego pojawi się błąd, a na jego skutek niedobór produktu, Galeco Assistance pomoże zminimalizować negatywne następstwa tej pomyłki. Naturalnie klient wciąż może zdecydować się na dotychczasowy sposób zaopatrywania.

Korzyści:

  1. Skład budowlany może zapewnić inwestora, że wybór Galeco to nie tylko korzyści wynikające z jakości rozwiązania, ale też komfort na wypadek potrzeby uzupełnienia systemu rynnowego. Dodatkowo Galeco zobowiązuje się do organizacji drobnych dostaw, generujących niewielki obrót przy dużym wkładzie pracy.
  2. Wykonawca zyskuje czas jaki poświęca na realizację zlecenia. Nie ma ryzyka długiego oczekiwania na dostawę kształtki tradycyjną drogą, zatem można zamknąć inwestycję w planowanym terminie i rozpocząć kolejną.
  3. Inwestor otrzymuje gwarancję błyskawicznej realizacji swojego zamówienia.

Żywię nadzieję, że opracowane przez nas rozwiązanie przyczyni się do Państwa zadowolenia z wyboru Galeco jako partnera w zakresie systemów rynnowych.

Z uśmiechem na deszcz,
 Tomasz Piotrowski

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży


*Szczegóły w Regulaminie

Pobierz ulotkę