Kwadratowy Świat Galeco

KWADRATOWY ŚWIAT to koncepcja, idea zawierająca w sobie rozwiązania odprowadzania wody deszczowej za pomocą „kwadratowych" kształtów i kąta prostego.

„Kwadratowe” rynny - kwadratowy świat… Oparliśmy się na geometrii, która w naturalny sposób wpasowuje się w prostotę projektowanych brył, podkreślając prestiżowy wygląd całości budynku. Stale śledzimy kierunki w architekturze i staramy się wyznaczać je w naszej branży.

KWADRATOWY ŚWIAT to właśnie wyjście naprzeciw aktualnym trendom w budownictwie, a także potrzebom coraz bardziej wymagających inwestorów.

Pierwszym etapem koncepcji było wprowadzenie systemu Galeco BEZOKAPOWY, który opierając się na „kwadratowym” profilu rynny i rury zrewolucjonizował podejście do systemu rynnowego. Możliwość jego ukrycia w ociepleniu elewacji budynku stała się jego dodatkowym atutem.

W krok za nim wprowadziliśmy system Galeco STAL2 – „kwadratowy” stalowy system rynnowy pokazujący całą swą okazałość na zewnątrz budynku, wykorzystujący przy tym elementy maskujące rynnę. Dzięki temu w swym wyglądzie stawała się ona bardziej gładka, prosta– niemal niezauważalna acz idealnie dopasowująca się do dachu. Dokładnie tak, jak widzą to architekci kreujący trendy i dokładnie tak, jak oczekują tego klienci.

I dalej w poszukiwaniu rozwiązań dla inwestorów równie czułych na estetykę, zaprojektowany został „kwadratowy” system z tworzywa - Galeco PVC2, bardziej ekonomiczny, lecz równie mocno podkreślający prestiż i estetykę.

Dopełnieniem tych trzech systemów rynnowych stało się wejście Galeco w nową epokę odwodnień dachów płaskich – dachów w domach również bazujących na kącie prostym i swym kształtem zbliżonych do kwadratu.

Systemy odprowadzania wody z dachów skośnych

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży systemów rynnowych, stale rosnąca dynamika sprzedaży oraz unikatowe rozwiązania, pozwoliły Galeco na wyrobienie silnej pozycji na rynku i stanie się ekspertem w dziedzinie odprowadzania wody z dachów skośnych.

Systemy odprowadzania wody z dachów płaskich

Aktywność w rozwijającym się segmencie dachów płaskich to kolejny etap i nowa epoka dla Galeco. Jest to również kolejny krok do zaspokojenia potrzeb nowoczesnego budownictwa, które coraz bardziej wymagające, zmierza to prostych i minimalistycznych form architektonicznych.